| MadaMadalina1234 a întrebat:

Ce parere aveti despre samponul Parusan? Eu am folosit intr-un timp si stiu ca doar de la a2 a utilizare deja imi cazuse mai putin par la spalare. Stiu ca am renuntat la el caci imi facea parul putin mai gras. Insa problema cu caderea parului mi-a aparut iar, am inceput sa-mi fac singura niste masti naturale pentru par cu galbenus de ou, ulei de ricin si ulei de masline, dar in aproape o luna, nicio imbunatatire. Parul tot cade si se rupe. Pot spune doar ca parul e mai stralucitor...
In prezent folosesc un sampon de la Herbosophy(deci tot natural, din farmacie) cu urzica. Nu stiu ce as mai putea face. Ma uit prin poze vechi si vad ce par des aveam iar acum...
Ma gandeam sa il si tund pana la umeri, pentru ca acum e putin trecut de umeri si sa recumpar Parusan.
M-ar ajuta enorm niste recomandari, sfaturi... oricelaughing

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cduncfujndf a răspuns:

Ar trebui să cumperi Parusan din nou.

| MadaMadalina1234 explică:

De asemenea, nici nu mai folosesc placa de par, ondulator, orice forma de caldura pe par.