| Rizer a întrebat:

Ce parere aveti despre:

"supararea vine, supararea trece
ca sa uiti de ea vino si petrece
nu pune la suflet chinul si amarul
lasa supararea haide sus paharul"

Sunt versurile unui cantec stiu de asta!happy

Dar ce parere aveti voi de aceasta afirmatie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Đοαr eu şi ατâτ ♥ a răspuns:

Destul de adevarat

Dar cu paharul nu prea cred ca sunt de acord laughing

Supararea nu prea trece ea ramane in inima celui care sufeara chia daca cei lalti nu o vad crying

Te kiss

5 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Supararea bat-o vina, vine si trece precum trenul intr-o gara, iar noi tot oameni ramanem.

| Razvan a răspuns:

De acord daca e vorba numai de cateva paharele si nu mai multehee hee
Supararea vine, trece, bautura ramanebig grin
De ce sa fim tristi cand putem fi veseli si rumeni in obrajori...in mod naturallaughing

| User a răspuns:

Eu stiu alta variantalaughing
"Supararea cand imi vine
Rup camasa da pa mine
Nu trece o suparare si vine alta mai mare
De n-ar fi supararea n-ar mai fi viata asa" etc etclaughing

| Ruxyana a răspuns:

Ceautongue
cred ca stiu melodiahee hee
cred ca este un sfat bun.eu una cand sunt suparata merg la o party sau la un chefhee hee:X:X si imi trece supararea:X:X

| spanzy a răspuns:

Unde gasesc melodia