| TPUşiUPT1 a întrebat:

Ce pasta de dinti si apa de gura folositi? Care vi se par cele mai bune?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Meridol 3 saptamani
1 saptamana pe luna> Chlorhexamed Forte 0.2%

Pasta de dinti> Blend-a-Med Complete Plus
https://goo.gl/images/ZRt327
sau oricare alt Blend-a-med, Sensodyne sau Meridol

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Parodontax

| MihaiNicu23 a răspuns:

Eu folosesc apa de gura si pasta de dinti pentru dinti sensibili.

| Victoria18 a răspuns:

Pasta Colgate folosesc, si mi se pare cea mai buna.