| anonim_4396 a întrebat:

Ce produse naturiste se folosesc pentru combaterea bufeurilor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se pot folosi și în bufeuri: http://www.boli-medicina.com/......BM-COM.php
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Remifemin. E un medicament naturist nemtesc, in occident se foloseste de prin 1980, stiu de la soacra-mea. De vreo cativa ani se gaseste si la noi, in farmacii. Cel putin in marile lanturi farmaceutice este. Daca esti din Bucuresti, eu il iau de pe undeva din Calea Victoriei, este o farmacie 3F, au si un site (www.3F.ro( unde gasesti prospectul de la Remifemin.