| CarmiinaAlexandra a întrebat:

Ce sa fac sa nu ma patez cand sunt pe stop? Adica eu mereu ma patez atat ziua cat si noaptea, oriunde a fi.De la scoala,la antrenamente, la plimbare, la suc..peste tot.Si numai suport chestia asta.Ce ar trebui sa fac? Dau funda, va rog ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anonim1324354657687980 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa incerci si niste absorbante mai groase si daca ai peste 15 ani ai putea sa incerci sa porti si cele mai subtiri tampoane interne, dar daca te irita sau te jeneaza, renunta, caci te poti rani grav. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Foloseste absorbante Always Night si schimba-te ami des. Eu, cand eram la scoala, ma schimbam la fiecare a doua pauza (adica o data la doua ore) si nu aveam nici o problema. Noaptea, imi pun ceasul sa ma trezeasca dupa 3 sau 4 ore (in primele 3 nopti) si ma schimb, pentru a nu ma pata.