| Declopogiani a întrebat:

Ce se întâmplă dacă înghiți sârmă și ți se blochează în intestin? De ce trebuie să taie doctorul intestinul dacă se blochează așa ceva acolo?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fiindca o sarma iti poate sparge intestinul si asta este o problema destul de grava.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Redardule care pui intrebari de om cu IQ zero, ca asa si esti, ai aparut cu alt cont tot azi : https://www.tpu.ro/utilizator/abkfvj

sper sa gasesti pana la urma diavolii pe care tot ii cauti in intrebarile tale de copil limitat, suntem satui de topicurile tale cu " -de ce sunt diavolii din Iad pufoisi!"