| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla? de ce nu imi vine ciclul? imi curge un lichid alb din vagin, dar recunosc ceva:m-am excitat inainte si dupa ciclu luna trecuta.Va rog ajutati-ma...cryingam 12 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
44 răspunsuri:
| anndra56 a răspuns:

Nu ai de ce sa te ingrijorezi. e normal. mie mi-a venit pe la 11 ani si 6 luni. Dar stai linistita corpul tau stie cand e pregatit de acest lucru.multa sanatate

| anndra56 a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrijorezi.iti va veni cand corpul tau e pregatit.multa sanatate

| didy97 a răspuns:

Buna! Eu am 14 ani si nu mi-a mai venit ciclu de o luna...este ceva grav?

| ramonikaluiandy a răspuns:

Daca nu ai avut nici un contact sexual stai linistita nu se intampla nimic...

| ania_6884 a răspuns:

Ii si normal ca la 12 ani poate sati curga din... lichidul cela eu am 15 si abia nu demult mi sa inceput nu la toate fetele se incepe devreme sunt altele ca sshi trec de 15 si inca nau

| ania_6884 a răspuns:

Dar daca deja ai avut nu-i nimic se intipla asa probleme eu n-am avut dar era si la minee o problema cind abia mi sa inceput

| ania_6884 a răspuns:

Nu te putem ajuta cu nimic corpul tau singur stie cind va veni timpul

| spoonky09 a răspuns:

Si eu am tot 12 ani si mi se intampla la fel. chiar nu inteleg de ce imi curge acel lichid alb din vagin crying( mi. a venit ciclu de aproape 6 luni. crying

| spoonky09 a răspuns:

Hei, si mie mi se intampla la fel... Si chiar nu stiu de ce. AM aceeasi situatie ca a ta. sigh am 12 ani plss ajautati.ma si pe mine.

| Ana31alar a răspuns:

Heyy,daca mai tii minte imi poti spune daca ti.a venit menstruatia sau a yrebuit sa te duci la un control te rog? Sunt in aceeas situatie in care ai fist si tu si as vrea sa imi raspunzi sa stiu daca sa ma ingrijorez te rog

| byanka00 a răspuns:

Am si eu o problema, acum 2 saptamani am facut sex cu prietenl meu neprotejat, el este sigur ca nu a last nimic in mine insa menstruatia trebuia sa imi vina pe 27 si nu mi-a venit, mi-e frica, am 15 ani in martie implinesc 16 si sincr imi este frica, incep sa innebunesc la gandul ca asp utea fi insarcinata, si cand imi ating burta mi se pare ca e mai tare, imi e foarte frica si nu stiu ce sa cred,

| anonimaa_8178 a răspuns:

Buna si eu am 12 ani si am ciclu de aproape 3 ani si nu mi-a mai venit de 4 luni. Ce sa fac?:-s

| cristina_9955 a răspuns:

Buna e ceva normal sa imi vine ciclu doar 2 zile si sa fie maro cremos