| yyyyy a întrebat:

mi-a venit ciclu de vreo 4 luni. am aproape 14 ani iar de aproape o luna nu mai imi vine si imi curge un lichid din ala adica stiti voi ...si tot nu imi vine. de ce imi curge? de ce nu mai imi vine?

3 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Ai rabdare corpul tau trece prin niste schimbari si ai dereglari hormonale si e normal sa iti intarzie asta daca nu ai facut sex neprotejat

| lauracraciun a răspuns:

Ai rabdare draga meahee heeasa m-i s-a intamplat si mie in primul an insa ai rabdare ca va veni cu singurantza.chiar ma intrebam si eu cand mai vine.si uite ca a aparut dupa vreo 3-4 lunilaughing.sa stii ca in primii 2 ani va veni cu neregularitatestraight face.nu red ca este vreo problemahee hee

| Aleeexand33a a răspuns:

Lichidul oricum iti curge iar adica ciclul intarzie nu se intampla nimic depinde de organism