| AAA_9834 a întrebat:

Ce stiti despre produsele de la redis nutritie sau alte suplimente pentru musculatura? stiu ca nu is prea bune dar eu efect de ceva sau nu? si stiti cumva daca fac comanda din italia poate sa imi onoreze comanda?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| danutza_2917 a răspuns:

Incearca suplimente proteice naturale care se pot cumpara si din Italia http://aloeveraforever.ro/......-chocolate

Răspuns utilizator avertizat