| fataciocolata a întrebat:

Ceaiul de papadie este bun pentru slabit? Daca da, in cat timp se vad rezultate? cam cat slabesti pe luna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Dieta este cea mai buna solutie pentru slabit. Daca exista un ceai miraculos care sa te faca sa slabesti fara niciun efort, toata lumea ar fi fost slaba. http://www.i-medic.ro/plante/papadie

| MirceaRadu21 a răspuns:

Uite un mic ajutor din partea mea. Sper sa iti foloseasca informatiile: http://d-news.ro/category/sanatate/

| Juliaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Dacă bei doar ceai și nu faci nimic pe lânga asta, nu se va întâmpla nimic. Dacă vrei să slăbești, mănâncă fructe și legume, evită mâncarea fast-food și optă pentru mâncare gătită acasă. Pe lânga asta, mai fă și sport, încât să îți formezi corpul (și să accentuezi formele).