| SyYs a întrebat:

Ceao; x.am si eu o intrebare.cate gogosi ai voie sa mananci pe zi?big grin.laughing

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Daca noi iti zicem 1000, mananci atatea?

| benny a răspuns:

Mananci cate vrei si cate poti, dar depinde la cate de indeamna creierul

| Hydrangeaceae a răspuns:

Ce intrebare...credeam ca sunt pe un site de glume laughing Poti sa mananci cate iti incap in stomac insa trebuie sa ai grija la kilograme. Pofta buna! rolling on the floor

| Eღilia62 a răspuns:

Cate poti big grin

| adikiller1 a răspuns:

Nici una

| ImHereForYou a răspuns:

Fara numar.Fara numar.Fara numar. Fara numar. Fara numar. laughing)

| yasana a răspuns:

Ce intrebare stupida ...caet iti incap in stomac

| beck2804 a răspuns:

Cate vrei.dar cand simti ca faci boom te opresti?

| huuu a răspuns:

Chiar si un milion de ai si vrei sa mananci dar exista consecinte.

| cony1226 a răspuns:

rolling on the floor. Nu stiu cate vrei, dar ai grija la kilograme!

| stefanadoareu a răspuns:

Una maxim doua daca vrei s ai un stil de viata sanatos.

| geoneo9 a răspuns:

Depinde de varsta, greutate si activitatea zilnica. Dar nu e ceva pus in cuie, gogosile nu sunt recomandate in cantitati mari. Gen sa te abtii la 3-4 pe saptamana asa de pofta. Dar daca mama ta face cu o ocazie speciala sau chiar tu gogosi profita din plin. Conteaza foarte mult activitatea pe care o ai happy