| mankovskis a întrebat:

Cele care ati facut cauterizare pentru rana pe col,doare? Verisoara mea are o rana pe col si o cunostiinta i-a recomandat sa mearga la doctorul Puia de la spitalul Giulesti.Ce parere aveti,este un doctor bun? Daca nu, ce doctori buni stiti? Cum se face mai exact procedura? Vreau sa stiu pas cu pas.Multmec mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Ioana74ses a răspuns:

Stiam ca nu trebuie cauterizat