| princeslady1000 a întrebat:

Cele mai eficiente si rapide metode de ingrasare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Cosmina a răspuns:

Mananca multa inghetata ca are multe caloriismug.

| Puffulets a răspuns:

Mananca multa paine, dulciuri, bea sucuri acidulate, nu mai face sport, mananca mult dupa ora 7( atunci se depun cele mai multe calorii). Bafta!kiss

| george232323 a răspuns:

Mananca mult (ori ce) si stai in fata calculatorului.

| otylyaotty a răspuns:

E, multa inghetata...prostii, nu e sanatoasa. Carne de porc si de vita, hering in ulei, paste, lapte, telemea, cartofi prajiti, usturoi, mazare, morcovi, masline, mere, struguri, prune, zahar si miere de albine. Acestea au foarte multe calorii. Mananca des, la orice ora si dormi ziua.

| danielaxyz a răspuns:

Spirulina dupa masa, eu m-am ingrasat asa

| princeslady1000 explică:

Mi se pare ca maninc chiar destul de des, in 4 luni am slabit18 kg fara sa depun nici un efort, fara dieta, fara sport.pur si simplu....si acum vreau sa ma ingras cu cel putin 10 kg si nu pot. orice as face