| babyangel a întrebat:

Care sunt cele mai rapide si eficiente metode de epilare?

9 răspunsuri:
| andreig a răspuns:

Te duci la un salon de cosmetica, prietena mea merge si se epileaza cu ceara care se prepara in salon... tine 5 saptamani iar firul de par se rareste happy

| ellene a răspuns:

Pai ce e rapid nu e eficient (bigul, crema), si ce e eficient nu e rapid(ceara, epilatorul )...benzile par a fi si rapide si eficiente (daca stii sa le folosesti corect)

| Andreeagen a răspuns:

Big, Crema, Ceara, Epilatorhappy alege si u dintre astea aa si Benzilehappy

| just4fun_8801 a răspuns:

Cea mai eficienta metoda este cea pe baza de laser (permanenta)
cea mai rapida : crema

| mcandr3y a răspuns:

Http://alice.protv.ro/video-ghid-de-epilare/23951 aici ai cel mai tare ghid de epilare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceara calda e cea mai eficienta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat vrei sa suferi si pentru cat timp cel mai putin dureros e epilatorul desi ceara impiedica cresterea pentru mai mult timp

| anonim_4603 a răspuns:

Ptr mine cea mai eficienta e crema... sper sa iti foloseasca si tie:X

| anca_7572 a răspuns:

PAi.sincer eu folosec epilatorul si e super ok...
dar mai sunt benzile care sunt foarte simplu de folosit si vesnikul bighappy+ ceara, crema... Dar dupa parerea mea cel mai eficient e epilatorul. Dar e alegerea tahappy
take care:*