| Marymary733 a întrebat:

Care stiti niste metode rapide si eficiente de albire a dintilor acasa?batting eyelashes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Bicarbonatul de sodiu

| carmen2011 a răspuns:

Albirea dintilor acasa nu prea este recomandata. in cele mai multe cazuri produsele sunt mai mult nocive decat de ajutor. uite un articol pe aceasta tema care ar putea sa te lamureasca mai bine :)
http://www.imperialdent.ro/sfaturi-cosmetica-dentara/