| maximusrodica a întrebat:

Ciao! Stie cineva sa-mi spuna unde pot sa vad emisiunea lui Florin Condurateanu de pe OTV de astazi 3 februarie? A fost invitat un medic chirurg si as fi vrut sa ascult tot ce a avut de spus deoarece eu am prins doer ultimele 2 minute din interviu.Va multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MyNameIsAna a răspuns:

Nu am inteles ce ai avut invidere.