| nicoleee30 a întrebat:

Cine cunoaste programul de sport Insanity cu SHaun T? Functioneaza? Daca sunt fata, pot face un abdomen cu patratele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Nu il cunosc, dar la cealalta intrebare...desigur ca poti sa ai un abdomen cu patrstele decat daca faci mult sport.

3 răspunsuri:
| AndreeaRox a răspuns:

Cu siguranta...si fetele pot avea"patratele" dar se obtin mult mai greu decat la un baiat si bine inteles nu sunt chiar atat de accentuate. Daca vrei sa ai patratele.ai foarte mult de lucru.SUCCESwinking

| elena1919 a răspuns:

Eu am dat de el incercand sa mi gasesc si eu sfarsitul "kilogramelor in plus".As putea sa zic din cate clipuri am vazut pe youtube, ca ar putea functiona daca te tii de ele si sunt foaaarrttee grele exercitiile, eu acum am terminat cateva si sunt ruuptalaughing...vad ca tocmai din decembrie e mesajul asta...ai incercat sa faci? si daca da.ti a iesit ceva?

| NastyCatii a răspuns:

Eu cunosc si fac. Sunt in a 2a saptamana si iti spun ca exercitiile sunt foarte grele si sunt convina ca daca te ti vei avea rezultate