| mitzaem a întrebat:

Cine cunoaste un nutritionist/a bun din Timisoara? Si cam cat costa o dieta personalizata? Multumesc TPU

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

Ceau!
O cheama Corina Hogea,are o experienta remarcabila si aparate bune(de exemplu,e unul care iti deseneaza in cateva minute harta tesutului adipos,iti arata cat si cum este repartizata apa in organismul tau,care este raportul bun intre inaltime si kilograme, structura tesutului muscular, etc) si are variante umane pentru retele pe care le propune.
Consultul costa 100 Ron si, daca folosesti si analiza facuta cu acel aparat, mai lasi 100 Ron.
O poti gasi la Centrul Klass (gasesti adresa si telefon pe net) si la Spitalul Judetean, la Diabet(aici nu-ti trebuie decat o trimitere de la doctorul de familie).

1 răspuns:
| JASMYNA88 a răspuns:

Ai fost la nutritionist? ca vreau si eu sa faca acest pas si vreau sa stiu daca merita