| Stanciulescu a întrebat:

Cine imi poate sa imi dea si mie un cont metin2 supreme ca nu ma pot inregistra plssssss!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu pot sa ma inregistrez asta insemna ca e un servar de ****

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba mie imi nu imi merge si nici numi pot face cond si n-am nici hamachi imi da cineva va rog cont ceva? CONTACT ...ID andrey_decembrye

| kosmyn_5599 a răspuns:

Eu am tras hamaxhi si acum ce fac

| razvan_3952 a răspuns:

M-am logat pa hamachi pe situl hamachi mylog sau cum dracu ii zice degeaba nu merge sa fac cont daca va credeti desteplti si stiti sa faceti conturi dati-mi unu ca nu stiutiu ce dracu are e pe locu 1 ca e cel mai de **** pisimasi cica nici n-are bug n-are donatii!rolling on the floor! oricum bye ne mia auzim!:0!

| MiTzzW a răspuns:

Ba dau eu imi bag **** in el de metin ce dracu du-te-n ***** m-ati de GM handicapat cu blocaju ***** m-ati

| MiTzzW a răspuns:

Nice eu nu ma pot inregistra ca e un server de **** sh GM ala ca bou o bg ca sa nu se putem inregista loalar dracu sa il ia de sugator de ****

| cristi_2189 a răspuns:

Va rog imi dati un cont pe metin2supreme va rog