| mishybmx a întrebat:

Cine o avut varicela si in cat timp s-a vindecat de la infectie? straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
luciana
| luciana a răspuns:

De obicei dureaza 14 zile, dar poate sa ajunga uneori si la si la 3 saptamani, depinde de cat de grava este. Sanatate, Lucien.

3 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Da eu am facut si dureaza ~14 zile!

| Gabystelistu95 a răspuns:

Eu am varicela de foarte mult timp si nici acum nu mi-a trecut sad

| Cryssy a răspuns:

Si eu am avut. Si mi-a trecut in aproximativ 2 saptamani.