| carminaburana43 a întrebat:

Cine poate sa-mi dea un sfat bun si naturist sau crema se nu depaseste 50 lei contra ridurilor de sub ochi? Mersi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| xMoonlight a răspuns:

Buna! Tratamentul pe care ti-l voi spune eu este gratis. Taie 2 bucati dintr-un cartof pentru a le pune sub ochi in zona ridurilor iar apoi tamponeaza-te cu ele bine, apoi lasale acolo timp de 1 ora. Fa asta zilnic ca rezultatele sa fie vizibile. Sper ca te-am ajutat, sa ia o zi buna. Bye :*