| sorina222 a întrebat:

Cine stie unde gasesc ciocolata neagra? sau macar daca exista vreo firma care face, ca nu stiu de unde sa cumpar si cum sa intreb... funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Ciocolata neagră este ciocolata amăruie. Se găsește în magazine, chiar de la mai multe firme. Mergi la un magazin și întrebi de ciocolată amăruie ( numele acesta este mai cunoscut ) și citești ingredientele și te convingi că este ciocolată neagră.

Mult succes!

| CoquineNoire a răspuns:

Cu intrebarea asta, te-ai facut de cacao.

| mgtow a răspuns:

In orice mall la ciocolati gasesti.

| Justmed a răspuns:

Este peste tot, este ciocolata cu peste 80 % cacao. este mult mai sanatoasa decat cea obisnuita!

| GabiiHaș a răspuns:

Draga,cauta in magazin, nu fi proasta

| OrangeJuice a răspuns:

In orice magazinstraight face. Chiar nu stiai de unde ca cumperi ciocolata?

| alexandrandrei23 a răspuns:

Nu inteleg dc ai pus la sanatate dar oriunde

Răspuns utilizator avertizat
| IngridTomlinson a răspuns:

Pai...la mine se gaseste si la magazine! intreaba vanzatoarele la magazinele tale sau daca nu du-te la supermarket! sigur acolo gasesti! funda?