Întrebare recomandată | patriciatimeea a întrebat:

Cine vrea sa slabeasca cu >>mine?: de astazi incep.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
| angemon500 a răspuns:

Hai sa slabimmmmm. Si eu vreau

| patriciatimeea explică (pentru angemon500):

Oke.dar ne trebuie o modalitate sa tinem legatura si ne trebuie un plan de atac happy Eu am deja unul in cap, si cred ca e destul de oke.

| patriciatimeea explică (pentru angemon500):

De exemplu...ai whatsapp?

Răspuns utilizator avertizat
| Jipa95 a răspuns:

Multa bafta, eu ma duc la bucatarie sa-mi fac un sanvis laughing

| patriciatimeea explică:

laughing))

| KilluaZoldyck a răspuns:

Esti din sv?

| AsdfghjkI32 a răspuns:

Uuite daca vrei sa scapi de burtica: http://i1.wp.com/......nge-01.png eu am facut programulu asta si inca il fac, pana acum chiar se vad rezultate. cauta si tu squat challenge, si nu uitaa: nu e nevoie sa te infometezi, e nevoie sa incetezi sa bei sucuri, sa mananci cipsuri, ciocolata si alte prostii. take care, bafta, sa ne anunti cum ai reusitt:*

| patriciatimeea explică (pentru KilluaZoldyck):

Nu.

| AtateaConditii a răspuns:

Danseaza din buriclaughing).

| patriciatimeea explică (pentru AtateaConditii):

Daca-mi arati tu cum, poate incerc metodabatting eyelashes))

| CristiB93 a răspuns:

Si eu as vrea si nu prea reusesc, nu am vointa destula.
Mi se pare stralucita ideea asta a ta, mi-a sarit imediat in ochi, mi-am zis ca poate daca nu mai sunt singurul, o sa reusesc, deci ce zici incercam?

| RoxanaM3 a răspuns:

Euuu! Fb ceva?