| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a întrebat:

Cineva isi opreaza apendicul. Dupa cat timp poate reveni in sala de forta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| kanechy a răspuns:

Pai depinde de persoana, cat de repede se vindeca, dar aproximatia ar fi ca in jur de o luna sau 2

| Creierash a răspuns:

Recomandat ar fi 2 luni. Si sa nu se forteze ca inainte. Sa o ia mai moale la inceput, dupa 3 luni poate la acelasi nivel ca inainte.