| fluturas_8397 a întrebat:

Consumati droguri?straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
17 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Eu am o problema cu jocurile, bag la mmorpg-uri non-stop. Daca consideri tot ceea ce creaza dependenta ca fiind drog, atunci si eu consum droguri... straight face

NOname
| NOname a răspuns:

NU si nu recomant nimanui!

| traficanta a răspuns:

Etnobotanicelaughing

| cryssu2008 a răspuns:

Pentru a fi ferict o clipa voi fi nefericit o vesnicie. Pentru a vedea lumea cu alti ochi, risc sa ma vada lumea cu alti ochi. Pentru a fi cel mai smecher, voi risca sa devin un prost. Pentru a-mi face mai multi prieteni, risc sa raman fara ei. Pentru a trece peste probleme, si sa am o viata roz, risc ca viata mea sa fie o problema.

Deci NU consum droguri si nici nu m-as apuca. M-ai sus am enumerat cateva "motive"pentru care niste prieteni de ai mei s-au apucat de droguri. Eu le-am completat cu consecintele consumului... din viata lor straight face

| Beibii a răspuns:

Canepa alba si alcool love struck

| Gizăz a răspuns:

Alcool şi iarbă!

| aliyna a răspuns:

Nu si nimeni nu ar trebui sa consume, drogurile distrug viata.

| Tud0r a răspuns:

Nu nu trebuie nimeni sa consume aduce la moartea oamenilor sau la imbolnaviri dramatice. DIn partea mea oricine consuma droguri pentru mine este un Prost. Nu e bine sa consumam!

| DragonuAk47_2463 a răspuns:

Da si etnobotanice zilnic astaeeeeee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sinecr vreau dar nu am de unde deci vreau sa consum doriguri si nu am cum toate genurile de droguri sa apeleze la nm!laughingnu mai supaort viata asta viata mea este neagra dar daca as consuma doroguri ar fi rozcrying(( vreau dorguri si te sfatuiesc si pe tine sa consumi si ce daca mori macar mori stiind ca nu ai probleme!

| Alinutza_8819 a răspuns:

DA doar heroina :X:X

| nightwish a răspuns:

Sincer da:X:X

| KarGo07 a răspuns:

Nu Consum Droguri

Nu Trebuie Nimeni Sa Consume

Apropo Nici Tigari Nu Consum

| AluPacino a răspuns:

Daaa...La inceput era ca o gluma, dar acum sunt dependent zic prietenii mei. Oricum nu am luat decat de 6 ori (coca, marijuana si hash) Si nu ma simt distrus de ele, ba dimpotriva m-am simtit foarte bine big grin

| aLLycKa a răspuns:

Am consumat :]

| Ralucub a răspuns:

Da

| seby_1294 a răspuns:

Da, sincer le recomand,nu etnobotanice, nu prafuri, doar iarba. fumeaza cu cap si vei vedea ce rezultate ai! cine a fumat sau fumeaza stie bine la ce ma refer!