| RobbyPh a întrebat:

Credeti ca tymbark de mere verzi e sanatos fara calori sau euri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Orice suc imbuteliat si valabil 2 ani contine conservanti.Cat despre calorii, scrie pe eticheta.

6 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună.

Sucul nu este natural, are multe calorii și foarte mulți coservanți și E-uri.
Sucurile naturale, preparate de tine sunt cele mai bune și cele mai sănătoase.

Numai bine!

| DianaScorpio a răspuns:

Asa cum a spus si DeathTheKid, niciun suc din magazin nu este sanatos. Daca vrei sa bei ceva sanatos, stoarce-ti acasa fructe. Si nici macar sucurile naturale nu sunt asa de sanatoase, din punct de vedere medical e mai sanatos sa consumi fructele exact asa cum sunt ele.

| pwp a răspuns:

E la fel de nociv ca celelalte happy

| Stein a răspuns:

Bai bine fa-ti tu apa minerala cu niste lamaie si e mai bunhappy

| DeathTheKid a răspuns:

Niciun suc cumparat nu e sanatoslaughingmai bine fa`ti tu un suc natural acasawinking

| tecurex a răspuns:

Tymbark de mere verzi e la fel de natural ca si tymbar cu fructe de padure sau cel cu portucale big grin