| Radandam a întrebat:

Credeți că un consult la un medic urolog+o ecografie testiculară,ar spune exact dacă ai vre o boală.Eu am fost,si am facut si ecografie, si mi-a spus ca este doar un chist, dar imi e să nu fi gresit medicul...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Poti cere o a doua opinie medicala si elimini posibilitatea de culpa medicala

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nimeni nu îți poate spune exact, precis și sigur, căci organismul uman este complicat. Sunt 1000 de boil pe lume. Orice medic poate să greșească.