| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce remedii ati scapat de dureri de cap pe timp indelungat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
N-o sa-ti vina sa crezi, dar acest ceai ma ajuta atunci cand am nevoie:
Amestecuri din plante
Se prepara o infuzie din flori de musetel, frunze de menta, frunze de fenicul si radacina de valeriana, in parti egale.Peste doua lingurite de amestec, se toarna 0, 5 litri de apa clocotita.Se lasa peste noapte in termos si se bea dimineata un pahar din acest amestec.
Daca ai asa dureri de cap, timp indelungat, recomand consultul unui medic specialist!
Iti va da diagnosticul corect si tratamentul(remediul) potrivit!
Te pup!

1 răspuns:
| ramona1989 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa consulti un medic, eu am avut dureri de cap deoarece nu reuseam sa ma odihnesc noaptea am luat pastile de passiflora si asa am scapat