| malu a întrebat:

Cum e mai bine sa alergi (jogging), alert sau incet? Eu vreau mai mult sa slabesc, nu sa fac masa musculara.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| alexa a răspuns:

Incet si cat mai mult pana nu mai poti...nu trebuie sa. ti dai sufletul pe terenul unde alergihappy
oriqm incearca sa faci si niste exerciti pe a fii si mai in forma...nu te ajuta doar alergatul...si de asemenea renunta si la unele mankruri:fast fooduri, sosuri, fainoase etc
bafta

| mami a răspuns:

Atunci ia-o la fuga ca sa transpiri sa iasa apa din clisutza

| ioana_5498 a răspuns:

Eu as zice moderat. poti face si bicicleta dar nu sa pedalezi greu ci cat mai usor dar repede si mai mult timp.

| BluePuff_3062 a răspuns:

Alert.