| Ionica9119 a întrebat:

Cum e posibil asa ceva?
http://www.youtube.com/watch?v=TlwKE6kDDnc&feature=relat ed

Nu ma intreb daca e trucaj sau nu pentru ca acel meci era in direct atunci cand s-a produs acea...nici nu stiu cum sa-i spun...groaznica intamplare :|

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| m97 a răspuns:

Impresionanta intamplare, dar totul este posibil in lumea aceasta.

2 răspunsuri:
| m97 a răspuns:

Mersi pentru funda.

| Ryder007 a răspuns:

Decu tu presupui ca ar fi ceva necurat?
Intr-adevar este ciudat dar corpul uman este posibil de multe lucruri care ni e par incredibile.