| VladoiuDany a întrebat:

Cum elimin pielea lasata d pe burta? Un raspuns concret!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ambassaderåd a răspuns:

Sa inteleg ca ai slabit foarte repede intr-un timp scurt ceva kg? Pai sincer. trebuie sa apelezi la doctor si la bisturiu sa elimini excesul de piele sau pielea lasata. Alta propunere nu stiu.

| Marilly a răspuns:

1.
Multe, multe abdomene.Sa-ti faci un program in fiecare zi.Si mai poti incerca sa porti brau, sau sunt la magazinele de lenjerie intima chiloti speciali cu talie inalta
2. te sfatui sa porti ciorapi medicinali de la farmacie, costa cam 60 lei si sunt fff buni...si inca ceva pt.ca sa scapi cat mai repede de ea eu te mai sfatui sa faci 10 sedinte de ELECTROSTIMULARE ai sa vezi ca nu ca dai jos burtica dar dai si din cm, din solduri, coapse, picioare si tot asa...eu zic ca merita cu varf si indesat.
3.incearca,pe langa abdomene inpachetari si gel Supliform sau Gel termo(favisan)este f. bun