| UretuClaudiu a întrebat:

Cum pot sa scot marul lui Adam?(fara sa mor)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| onneshhott a răspuns:

Plm de copil retard dc nu îți ei ban?
Du-te dracu la psihiatru

6 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Cu toporul

| Suki08 a răspuns:

Simplu, nu-l scoti, ce ai cu el?

| maria567biebs678 a răspuns:

Nu ai cum, si nu incerca nimic daca vrei sa traiesti!

| vasile999 a răspuns:

Cu sapa

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Se poate micsora chirurgical, contra cost, la unii chirurgi plasticieni.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca mergi la un psihiatru te rezolva.