| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scapa de grasimea care se pune pe solduri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Prin dieta rationala, si multa miscare si exercitii speciale pentru zona aia! Dar gandeste-te si la riscul sa ramai cu urmele alea foarte inestetice, care raman dupa slabire! Azi chiar am vazut o tipa draguta, care avea asa ceva in spate, imediat sub genunchi, si in jos, pe gambe! Redu cantitatea de mancare ingerata, si coreleaz-o efectiv, cu eforturile depuse! si nu uita de apa, 2, 5-3 l / zi!

7 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Buna intrebare! Am incercat si eu dar, fara folos daca-i mai buna baclavaua!
Dar gata, de luni ma duc la sala!

| pisi dy a răspuns:

Daca afli cum scapi de grasimea de pe solduri dar in acelasi timp se depune de exemplu la "decolteu", dai lovitura! eu astept cu nerabdare, sa ne zici si noua!
pana atunci, dieta si sport. am inteles ca gimnastica in apa ajuta mult ( aqua-gym)

| andreea_8479 a răspuns:

Sport sport sh iar sport:P... exerciti care sa iti lucreze soldurile
http://www.healthy.ro/......perbe.html

mult succes;):*

| raidu2004 a răspuns:

Sport, sport si iar sport si cand termini cu astea 3 te apuci si mai faci putin sport

| jo_7070 a răspuns:

Ma bucur ca te pot ajuta in adv sens al cuvantuli : http://www.youtube.com/watch?v=Sz1cV5StGU8 fa aceste exercitii in fiecare zi de 2 ori dar sa le faci! o sa fi asa de uimita de rezultate! o sa ai in primele 2 zile febra musculara dar ce conteaza? cand o sa scapi de solduri o sa fi mult mai happy! te rogg sa le faci si lasa-mi un mesaj dupa 10-15 zile sa vad rez:x take care

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU Stiu si eu vreau sa aflu Cum sa scap de grasime acu3 luni aveam 55 iar acum am 62kg (app am 12 ani, Sunt fata ) ce imi recomandati ca sport fac da cam greu Help!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am aceeasi problema soldurile
cand ma gandesc ca vine vremea sa plec la mare
imi vine sa mor
imi este rusine de cum aarat
am niste solduri late si de asta imi este rusine