| cristina a întrebat:

Cum pot slabi rapid si eficient?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| cristina explică:

Ba da eu sunt in poza. dar sunt sunt slaba
sunt cam plinuta la burtica:d si vreau sa o dau jos

| valsulnorilor a răspuns:

Dupa cum arati in poza de la avatar chiar nu e necesar, arati superb!

| Irina1705 a răspuns:

Scoate din priza frigiderul fara sa-l golesti si cind ti-i foame deschide-l putin si trage aer adinc in piept. Primele 2-3 zile sunt posibile ameteli, apoi te lasa, si kg la fellaughingKidding

| Lol_1641 a răspuns:

Pai: http://www.tpu.ro/assets/users_profile/2010/03/16/326744/gtreat4re3_042.jpg parerea mea e ca nu ai de ce sa slabesti, ai un corp foarte frumos! :)

| RloveR a răspuns:

Tu vrei sa slabesti?:O Phua...bha.nu e nevoiehappy dupa poza de la avatar.chiar esti buna:devil) sau vrei sa te faci fotomodel?thinking

| Karinna1 a răspuns:

Ceaohappy cel mai important ii sa nu mananci dupa 6, fa mult sport du-te si alearga happy fa exercitii, incearca sa mai reduci din paine, sau ia'ti paine neagra, si la dulciuri, mananca multe fructe si bea 2 litri de apa pe zi.

Aasa fac si eu si incepe sa dea rezultate.

Succes! happy

| anitcolor a răspuns:

In primul rand trebuie sa mananci asta e clar, daca faci greva foamei at corpul tau va tine de grasime sa nu se consume iar cand in cele din urma vei manca ceva se va transforma rapid in. grasime.
1. nu manca dupa o anumita ora gen 7 sau 8 vara
2.muulta apa, fructe care contin apa
3. putin ulei fara fast food, chipsuri, putina ciocolata
4. daca chiar vrei prajituri si inghetata alege cele mai naturale sau du-te la bunik
5. FA SPORT la sala, aerobic sau orice sport care consta in a nu sta pe loc si a avea un antrnor care sa-ti spuna ce sa faci. competitia e buna pentru a slabi
6.nu te uita la cantar cel mai bun mod de a fi multumita ca ai slabit e sa mergi la cumparaturi si sa vezi pe haine cum iti stau

| d3ny_2962 a răspuns:

Dupa poza nu mi se pari grasa de ce nu incerci sa te admiri si pe tine daca cineva arata cumva nu trebuie sa faci asta esti doar uh si destinul deci nu cred ca e nevoie sa slabesty cred ca ti-am fost de ajutor cu cevahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mananci fructe multe

si nu multe grasimi

si sa ai incredere in tine
hee hee
dar la poza care o ai la av
esti slaba sau nu esti u big grin

| costy_7995 a răspuns:

Sa nu manaci grasimi
si da is mie id tau de messenger

| pucculina a răspuns:

Sa mananci fructe multe

si nu multe grasimi

si sa ai incredere in tine
hee hee
dar la poza care o ai la av
esti slaba sau nu esti u big grin