| geoalina19 a întrebat:

Cum poti sa scapi de negi in mod natural?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| tthheodora a răspuns:

Incearca cu sucul de la rostopasca.big grin

2 răspunsuri:
| Lucinca a răspuns:

Stiu exact prin ce treci.Am citit intr-o carte ca uleiul de ricin e bun. Te dai de doua ori pe zi, dimineata si seara timp de vreo luna. Nu stiu daca functioneaza, acum am inceput si eu sa il incerchappy

| daniela4853 a răspuns:

Mi-a zis cineva care avea vreo 10 negi pe o mana,ca a luat un os de pe strada, a zis un ritual, punand in acelasi timp osul pe fiecare neg, l-a pus jos de unde l-a luat, in aceeasi pozitie, iar a doua zi s-a trezis fara negi, erau cazuti.Deci negu si ritualul:"asa cum a cazut carnea de pe os, asa sa cada si negul de pe mana"; asa a zis la fiecare neg. sper ca te ajuta.eu sincer am incercat o solutie.am fost la dermatolog si mi-a da t o solutie pe nume Duofilm.si ma dadeam in fiecare zi si mi-au trecut.incearca una din solutii.o sa iti treacahappy