| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa scap mai repede de o vanataie la ochi? big grin sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Cu fard sau pudra.
daca nu ai pus gheata sau ceva rece cand te-ai lovit (sau te-a lovit)
sansele sa-ti treaca mai repede decat in mod normal sunt mici.
ca sa te mai amuzi citeste si aici :
http://forum.getfit.ro/showthread.php? 2327-Pumn-in-fata-cum-scapi-mai-repede-de-machiaj

| MeGustaaaaa a răspuns:

Auchii! Cred ca doare...Pune comprese in fiecare noapte cu apa rece si putina gheata macinata. Date cu crema Nivea sau de Galbenele. Pune pe o carpa putin ceai de musetel si pune pe ochi.winking

Asa am scapat eu de vanataie!

| eduard2011 a răspuns:

Tineti o bucata de carne acolo. / gheata.