| augustyn a întrebat:

Cum se face un cont p youtube

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
20 răspunsuri:
| dalea a răspuns:

Trebuie sa ai o adresa de e-mail valida, intri pe youtube la Sign up si urmezi pasii de acolo.

| Ella_6365 a răspuns:

Sus de tot in dreapta ai Sign Up
completezi spatiile libere si cred ca iti cere sa iti verifici mail'ul (nu mai stiu sigur) sa vada daca ai scris adresa bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiu nici eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu ar fi bine sa afle tota lumea... d<

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu poate daca stii sa faci sa ma inveti si pe mine ionut_tkd94

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum imi fac o adresa de mail?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ausust este ce mai frumoasa luna
si in ace luna este schinbarea la fata a domnului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pot ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cu se face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la ei si intrebi ...cum se face?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata si tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fany

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cauta frate mai incolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se face un cont pe youtube

| deyutza_9149 a răspuns:

Nici eu uj cum sa-mi fac cont pe youtube.happyhappyhappy

| ЛенаШтайнер a răspuns:

Deci:
1. Dai pe Google cautare
2. Apesi dreapta sus (in colt) iar acolo scrie Conecteaza-te
3. Daca nu ai deja cont apesi pe Inregistrare
4. Urmezi indicatiile de ex: Numele, Prenumele, e-mailul etc.
5. Apoi scrieti numarul de tel.
6. Apesi,, Trimite-mi un cod''
7. Vei primi un cod de securitate pe tel.
8. Apoi introdu codul primit
9. Si iti pu-i poza de profil si celelate setari ale profiliului/canalului
Succes! Funda?

| valy48 a răspuns:

Trebuie sa ai o adress de e.mail valida si intri pe yutube si dai sign up si mai departe mai sunt niste casete de com si trebuie sa iti verifici mail ul la sfarisit sau ceva de genu nu mai stiu sigur

| ionut5421 a răspuns:

Completezi spatiile libere si dupa aia iti da sa bagi numar de tel il bagi pe a lui maicata taicatu sau al tau si ini da un mesaj cu un cod care trebuie sal pui acolo si gata contul e facut tongue

| Gabriela_3428 a răspuns:

Nu mere ce trebuie sa scrii la cod.nu mere ajutati-ma va rog