| OkMaVrei a întrebat:

Cum se modifica pozele? dau fundita la cel mai bun

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| madalinutza a răspuns:

Buna:)
pai foarte simplu:)
cu programe de modificat poze
de exemplu
photoscape, photo shop, photo shine, photo instrument
etc:P
sau mai simplu.
poti edita si online:D
pe www.taaz.com
sau pe www.imikimi.com
http://www.pizap.com/
succes:)

10 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Cu photoshop.

| SeNyS a răspuns:

Pozele se pot modifica/edita prin diferite programe gentonguehotoscape, Photoshop, PhotoBrush, Picasa...etc plus, multe altele online!

Sper ca te-am ajutat!:*

| Ingerasull99 a răspuns:

Folosind niste programe de editare jpg, png etc. care au o multitudine de unelte pentru a modela o fotografie.

| PeAcE a răspuns:

In primul rand sunt foarte curioasa de ce ai pus aceasta intrebare la rubrica "Sanatate", dar ma rog! Pozele se modifica in programe speciale de modificat poze. Ele se pot gasi pe internet. In unele cazuri pozele sunt facute direct modificate, de exemplu prin VELVIA, NEGATIV...

| RomanMandruPanaMor a răspuns:

Photoshop=> ii cel mai usorwinking

| clauu a răspuns:

Te duci la START > All Programs > Accessories > Paint

| Deutza97 a răspuns:

Pe sote-uri sau programe speciale... unele trebuie downloadate altele nu. uite unele care sunt ONLINE : www.imikimi.com, www.taaz.com, www.blingee.com si iti mai dau unul care trebuie downloadat : photoscape. in afara de photoscape mai e photoshop, photobrus dar pe acelea nu le-am luat inca. funda?

| Expert Zabuza a răspuns:

Foloseste photo scape...pls fundita

| Nytyca_Flory_1995 a răspuns:

Vreau o inimc rosie

| Georgita_Iulian_1999 a răspuns:

Vreau sa modific o poza