| sebastian1331 a întrebat:

Cum sunt tigarile Camel White (nu cele slim)? Isi merita banii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Mykky_2706 a răspuns:

Nu

| Dj Boalca a răspuns:

Cea mai proasta investitie, te sfatuiesc sa nu cumperi.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Toate sunt cancerigene. Eu m-am lasat de fumat si imi pare rau ca am fumat o gramada de ani. Ani si bani pierduti.

| bangau91 a răspuns:

Nici o tigara nu isi merita baniiwinking

| dinas a răspuns:

Pai nici un pachet de tigari nu merita mai bine ai incerca sa te lasi de fumat ca o sa-ti fie mult mai bine.la inceput o sa ai tendinte de a fuma dar nu trebuie sa te iei dupa alti si sa ai o personalitate mai puternica... daca desigur nu o ai

| JustSmile12 a răspuns:

Măăii. Fiecare cu gusturile lui. Incearcă şi vezi daca iţi place. Poate unora le place, altora nu.batting eyelashes Eu oricum nu am incercat aşa ceva pentru că am doar 14 anii şi nu imi stric eu plămânii de la vârsta astabatting eyelashes

| lebek01 a răspuns:

Nici o tigara nu isi merita banii.

| Pain48 a răspuns:

Baiatul va intrebat doar ce parere aveti despre camel white daca sunt bune sau nu, nu va intrebat daca se merita banii pentru un pachet de tigari sau daca isi strica viata si plamanii, daca va intreba asta puteati sa-i raspundeti asawinking eu o sa ii raspund strict la intrebare: da frate sunt bune isi merita banii sunt si foarte light si au si un pachet excelent!winking