| tigaricamel a întrebat:

S-au schimbat tigarile camel filter cumva, adica sunt mai proaste?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| gregory22 a răspuns:

Https://tigaricamel.blogspot.ro/

De la 1 ianuarie 2018 JTI Romania a schimbat calitatea tigarilor Camel filter si anume foita fiind de proasta calitate mai groasa cu autostingere iar tutunul arzand necorespunzator lasand de dorit si avand o aroma de tigari comuniste de joasa calitate cu iz toxic.
Diferenta inainte de schimbarea tigarilor Camel este doar la timbru cele bune vechi avand marcat pe timbru codul 14TB fara dunga rosie.
Recomand celor care se indoiesc de acest fapt sa incerce tigari Camel din Turcia sau din alta tara sa faca comparatie sau poate mai gasiti pe undeva un pachet vechi dinainte de 1 ianuarie 2018.
Distribuie daca esti fumator si tii la banii tai!