| vasile75 a întrebat:

Daca beau bere la ora asta gresesc m? m -ul e de la bere

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Nu gresesti. Daca bei si te culci pana maine ti se duce alcoolemia big grin.

| 01rukia01 a răspuns:

Poti sa bei...da pana sa te imbeti.
in caz ca nu stii cum e, uite cum afli ca esti beat:
1.intrebi doctoru daca ai sange in alcool
2.incepi sa ai discutii in contradictoriu cu obiectele din jur si mai si pierzi
3.cazi de pe podea
4. pisica vecinului tau devine tot mai apetisanta pe zi ce trece
5.scaunul de la WC se loveste repetat de capul tau
6.bestia aia de elefantel roz iar te-a urmarit pana acasa.
rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
daca nu prezinti aceste simptome esti bine si poti sa bei la orice orarolling on the floor

| dominyksk a răspuns:

Pai dc sa gresesti happy? fiecare bea cand are pofte happy si cat are nevoie, nu face exces

| CeViataDeRahat a răspuns:

laughing Niciodata nu gresesti cand bei bere!
Depinde cata! laughing