| anonim_4396 a întrebat:

Daca iti faci laba si iese sperma nu e bine? sau nu e nemica? daca da e rau de ce, daca e bine sau nemica de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa nu fie nimic? E un pacat si o patima foarte mare - malahia - de care sufera multi oameni. Nu e deloc normal, este complet impotriva firii (faptul ca e ceva frecvent nu inseamna ca-i normal). Lupta cu tine si renunta sa mai faci asta! Apoi spovedeste-te si fa-ti canonul!

4 răspunsuri:
| CristiPavel a răspuns:

Banuiesc ca esti un proaspat adolescent si e cam prima data cand faci asta.

E ceva complet normal si firesc sa ejaculezi in timpul masturbarii. Nu te teme, nu e nimic.

| raluckutzaraluckutza a răspuns:

Nu am inteles ce vrei sa spui! fii mai explicita si nu manca cuvinte sau litere!

| MonsterAndrew2012 a răspuns:

Nu e prea bine trebuie s-o bagi ca sa iasa

| BasinaMiroase a răspuns:

E un pacat sa faci laba, tinere fecior, lupta-te cu diavolul din tine, lasa-te de laba si alature-te in armata lui Dumnezeu