| RaresIoan82 a întrebat:

Daca m-am lovit in spatele piciorului adica la bicepsul femural si ma doare ma doare muschiul sau oare s-a profus un cheag in vreo vena?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Poate sa fie de la NIMIC pana la probleme
este normal sa doara daca te-ai lovit!
daca flexia (genunchiului) se poate realiza atunci este mai mult catre segmentul nimic
nu te speria, doar asa ca sa citesti las acest link https://centrokinetic.ro/......ps-femural

1 răspuns:
| norisorulpufos a răspuns:

Nu s-a produs deloc.
Masează usor si va trece.