| Whitesnake99 a întrebat:

Daca mi-a smuls cineva mult par din cap, gen foarte mult, a apucat cu tot pumnul (desi nu sunt sigur daca a smuls de la radacina, e posibil sa se fi rupt doar) o sa mai creasca firele acelea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| LittlePoppy a răspuns:

Eu cred ca e doar rupt. Si oricum va creste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ce jungla locuiesti?

| Whitesnake99 explică (pentru anonim_4396):

laughing nici nu vrei sa stii...

| Drimmero a răspuns:

Poti ramane chel in zonele alea daca a smuls ca ultimul taran si a rupt de la radacina, daca a rupt din baza lui o sa creasca inapoi, de obicei e dupa cum ti-e norocul, la unii mai creste, la altii nu dupa smulgere.

Nu a ramas si ala apoi fara dinti in gura? Sa fiti chit, tu chel si el stirb.