| andreea1valentina6768 a întrebat:

Deci mi-a aparut un cos in cap, chiar in par si l-am cam ciupit cu unghia. E rau pentru radacina? Adica daca am rupt-o, e posibil sa creasca din nou?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă l-ai rupt, crește din nou, e ok... Dar de ce îți faci atâtea griji pentru un singur fir de păr?

1 răspuns:
| Drimmero a răspuns:

Tu mai mult ca sigur ai pelodofobie, adica ti-e frica de chelie de pui atatea intrebari despre chelie/par, vezi ca nu e sanatoasa temerea asta. Creste inapoi, oricum un fir in minus nu se observa absolut deloc