| theDrifter a întrebat:

Daca mi-am jupit o alunita foarte mica pot sa patesc ceva? Acum nu e rosie si nu are nimic. ( am auzit ca poti sa faci cancer)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Havok83 a răspuns:

Stai linistit/a pentru ca este o mare minciuna. Poti face cancer de piele doar daca o expui excesiv la soare.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

De la o julitura nu se intampla nimic, important e sa nu o rupi

| MrEvil89 a răspuns:

Trebuie sa fii mai atent.intamplari neplacute survin cand le rupi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nimic grav, e se va usca si va fi totul ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu este ceva grav, important este să nu o rupi.
Ai grijă cu aluniţele, nu te juca cu ele!
Te pup!

| Mamboo a răspuns:

Si cancerul poate fi tratabil ...deci nici-o problema, poti sa le rupi detasat ..ideea e sa nu abuzezi prea mult de corpul tau.

| eremiaflorenttinaalexandra a răspuns:

Minkiuna seriosss