| Tbhh a întrebat:

Daca nu am baut apa timp de cateva zile se poate sa patesc ceva?
Adica daca maine ma duc la doctor ar putea sa imi dea o perfuzie sau injectabil sau medicamente?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti se pare mai usor sa mergi la medic decat sa bei tu apă?
Ai probleme medicale?

| ioana748 a răspuns:

Da, o sa te puna pe perfuzii.

| Lupică27 a răspuns:

laughing pai de ce nu bei o cana cu apa?

| Hkhtfcvhu a răspuns:

Da, se poate sa patesti ceva avand in vedere ca esti deshidratat iti poate curge sange din nas sa ametesti sa iti fie rau etc, doctorul iti poate da ceva dar mai usor ar fi sa bei apa

| CalinaXandra a răspuns:

Nu știu de ce am impresia ca ai făcut-o intenționat

| Tbhh explică:

Va rog raspundeti mi!