| Aida010 a întrebat:

Daca sunt pe stop si mananc lamaie intreaga, se intampla ceva?(dureri de burta, alte consecinte) deoarece merg intr-o excursie si folosesc lamaile pe post de pastile impotriva greturilor (ca am rau de masina) happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici lama si nici alta mancare sau bautura nu opreste mesntruatia.
Poti manca si bea ce vrei, ca nu se opreste menstra.
Vezi ca se gasesc in farmacie, pastile speciale pentru rau de masina, fara sa mai sugi lamaie, sau sa vomiti la drum.