| Tudose_Andrei_2000 a întrebat:

Daca ti-a pus cineva droguri in apa si ai senzații ciudate este nevoie sa mergi la doctor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Definește-mi și mie „legale". happy și o să-ți răspunzi singur la întrebare.

| Edwards2017 a răspuns:

Clar! Trebuie să se stabilească dacă concentrația îți pune sau nu viața în pericol