| FanGaming98 a întrebat:

Dacă utilizez un fidget cube mai mult din joacă, căci eu sunt calm și nu am nevoie de un antistress ca ăsta, mă va face să nu mă pot concentra, sau să mă stresez ușor dacă nu îl mai am în mână după multe utilizări?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Ursati_Danu_1994 a răspuns:

Nu stiu nu prea cred